Odzyskaj to co potrzebujesz

Blog to przestrzeń, gdzie odzyskasz to co Cię straciłeś, ukoisz nerwy, wzbogacisz i wzmocnisz pewność siebie. Skupimy się na Twoim rozwoju.

Jak odzyskać skasowane wiadomości e-mail z Gmaila

Jak odzyskać skasowane wiadomości e-mail z Gmaila

Niezależnie od tego, czy utraciłeś wiadomości e-mail z poczty gmail, czy po prostu chcesz zobaczyć, co zostało usunięte, możesz użyć narzędzia do ich odzyskania. Znajdziesz wiele aplikacji, które mogą to zrobić, w tym AirDroid i Recoverit.

Narzędzie do odzyskiwania wiadomości

Korzystanie z narzędzia do odzyskiwania wiadomości w celu odzyskania usuniętych wiadomości gmail może być świetnym sposobem na odzyskanie utraconych wiadomości. Jednak istnieje kilka kroków, które musisz podjąć.

Po pierwsze, musisz znaleźć folder, który zawiera usunięte wiadomości. Po zlokalizowaniu folderu należy wybrać wiadomość e-mail, którą chcemy przywrócić. Możesz wybrać wiadomość e-mail ze skrzynki odbiorczej, kosza lub innego folderu. Po wybraniu wiadomości e-mail zobaczysz trzy kropki w prawym górnym rogu. Możesz następnie dotknąć tych kropek, aby zobaczyć wszystkie opcje. Następnie możesz wykonać działania na każdej wiadomości e-mail.

Następnie będziesz musiał wybrać przycisk “odzyskaj”. Pozwoli to na podgląd usuniętych wiadomości e-mail. Otrzymasz również listę maili, które można odzyskać. Lista ta pojawi się w indeksie. Można je następnie przenieść do skrzynki odbiorczej. Możesz również zarchiwizować te wiadomości i zaimportować je do swojego ulubionego klienta poczty elektronicznej.

Na koniec musisz zdecydować, czy zamierzasz przywrócić wszystkie swoje wiadomości e-mail, czy tylko te, których potrzebujesz. Jeśli zamierzasz odzyskać tylko kilka swoich e-maili, możesz chcieć zachować ich kopię. Możesz utworzyć osobny folder dla ważnych wiadomości lub skonfigurować kopię zapasową danych tak, aby wysyłała je na inny adres e-mail.

W przypadku przypadkowo usuniętej wiadomości e-mail, możesz użyć narzędzia Message Recovery Tool do odzyskiwania usuniętych wiadomości e-mail, aby je odzyskać. Można to zrobić na różne sposoby, w tym za pomocą przeglądarki internetowej lub instalując program innej firmy. W niektórych przypadkach można nawet odzyskać wiadomości za pomocą telefonu z systemem Android.

Na przykład, jeśli używasz telefonu z systemem Android, możesz otworzyć aplikację, a następnie długo nacisnąć na ikonę użytkownika. Następnie będziesz mógł zobaczyć ikonę kosza i możesz wybrać opcję Kosz za pomocą ikony kosza. Po wybraniu opcji Kosz, będziesz mógł wybrać folder, do którego chcesz przenieść brakujące wiadomości e-mail.

AirDroid Gmail Tracker

Czy szukasz ostatecznej aplikacji do śledzenia poczty elektronicznej lub sposobu na odzyskanie usuniętych wiadomości e-mail gmail, istnieje wiele opcji do wyboru. Możesz użyć AirDroid, aby zachować zapis swoich działań e-mail i monitorować swoje dziecko korzystania z jego lub jej konta Gmail.

Ta aplikacja jest jedną z najpopularniejszych aplikacji na Androida. Pozwala na zdalne zarządzanie urządzeniami z systemem Android z poziomu komputera. Można przesyłać pliki między pulpitem a telefonem, a także sprawdzać wiadomości i powiadomienia. Posiada również opcję dzwonienia do kontaktów przez zestaw słuchawkowy Bluetooth. Może również pomóc w zlokalizowaniu urządzenia mobilnego.

Podstawowa wersja jest darmowa, ale można ją uaktualnić do wersji premium, aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji. Wersja premium zawiera możliwość przenoszenia całych folderów i usuwania reklam. Możesz również importować numery telefonów hurtowo.

Aplikacja umożliwia podgląd poziomu baterii, sieci SIM oraz wersji urządzenia. Można również wysyłać SMS-y i zdjęcia bez konta. Zsynchronizuje nawet powiadomienia z telefonu z komputerem. Obsługuje połączenia Wi-Fi i 5G, a także pozwala monitorować aktywność urządzenia. Możesz nawet zablokować swoje urządzenie mobilne z poziomu komputera.

AirDroid został opracowany przez Sand Studio. Jest na rynku od ponad 10 lat, z non-stop ulepszeń do swoich funkcji. Jest to najlepszy osobisty pakiet zarządzania urządzeniami mobilnymi dostępny. Posiada szereg przydatnych funkcji, w tym bezprzewodowe przesyłanie danych, screen mirroring i zdalną kamerę. Jest również łatwy w użyciu. Możesz go pobrać na swoje urządzenie z systemem Android lub iOS.

Możesz również ustawić reguły, aby automatycznie usuwać spam i monitorować korzystanie z aplikacji przez dziecko. Program może ostrzegać, jeśli dziecko otworzy aplikację z ograniczeniem lub użyje gry, która nie przypadnie mu do gustu. Można również zezwolić na przeglądanie wszystkich wiadomości Gmail dziecka. Możesz ustawić rzutowanie ekranu, ograniczyć czas, jaki dziecko może spędzić na komputerze, a nawet zablokować określone aplikacje. Możesz również otrzymywać natychmiastowe powiadomienia po wykryciu określonej wiadomości.

Recoverit Data Recovery

Wydobycie odzyskanej wiadomości Gmail z kosza nie jest najłatwiejszym zadaniem, ale z pewnością nie jest niemożliwe. W zależności od rodzaju wiadomości e-mail, którą próbujesz odzyskać, zadanie może być łatwiejsze lub bardziej skomplikowane.

Jeśli szukasz szybkiego rozwiązania, możesz przeszukać swoje konto Google, korzystając z funkcji wyszukiwania na pulpicie. W tym przypadku zostanie wyświetlone okno z polem wyszukiwania na górze i listą wyników wyszukiwania na dole. Możesz wybrać pojedynczą wiadomość lub, jeśli szukasz wielu wiadomości, możesz szukać, wpisując słowo kluczowe lub grupę słów. Możesz również użyć pola wyszukiwania, aby wpisać brakującą wiadomość e-mail lub wprowadzić szczegóły z brakującej wiadomości e-mail.

Jeśli szukasz szerszych rozwiązań w zakresie odzyskiwania danych, istnieją usługi odzyskiwania danych innych firm, które mogą Ci pomóc. Na przykład iBoysoft Data Recovery może pomóc odzyskać usunięte wiadomości e-mail, muzykę, zdjęcia, filmy i dokumenty z wielu różnych źródeł. Ponadto może również pomóc w odzyskaniu danych z dysku zaszyfrowanego BitLocker.

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na przywrócenie utraconej lub usuniętej wiadomości e-mail z Gmaila, masz szczęście. W tym artykule przedstawimy Ci krótki przegląd najważniejszych kroków, które należy wykonać, aby odzyskać nową wiadomość e-mail w skrzynce odbiorczej. Jeśli masz problemy z tym procesem, możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Gmaila, aby sprawdzić, czy mogą Ci pomóc.

Stare przysłowie “Jeśli coś nie jest zepsute, nie naprawiaj tego” ma zastosowanie do odzyskiwania utraconej lub usuniętej wiadomości e-mail w usłudze Gmail. Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności komputerowych, możesz również spróbować przywrócić brakującą wiadomość Gmaila ręcznie.

Aplikacja Recoverit (IS) jest popularnym wyborem do odzyskiwania usuniętych wiadomości Gmail z pamięci masowej systemu. Ta aplikacja jest prosta w instalacji i użyciu. Po zainstalowaniu oprogramowania można rozpocząć proces skanowania, wybierając folder zawierający utracone lub usunięte wiadomości e-mail. Po zakończeniu skanowania, aplikacja wyświetli postęp skanowania i zaleci bezpieczną lokalizację na komputerze, aby zapisać zeskanowany plik.

Znajdowanie usuniętych wiadomości e-mail gmail

Często wiadomości e-mail Gmail są usuwane automatycznie przez oprogramowanie. Możliwe jest jednak odzyskanie tych usuniętych wiadomości e-mail. Aby to zrobić, musisz znaleźć folder zawierający usunięte wiadomości e-mail. Następnie będziesz musiał przenieść je do innej lokalizacji. Ważne jest, aby nie zapisywać odzyskanego pliku na oryginalnej partycji. Należy je zarchiwizować lub skopiować w bezpieczne miejsce.

W zależności od dostawcy poczty elektronicznej, możesz być w stanie odzyskać wiadomości e-mail nawet po ich usunięciu z Kosza. Można użyć narzędzia do odzyskiwania wiadomości, które może pomóc w odzyskaniu wiadomości e-mail. Możliwe jest również zwrócenie się o pomoc do Pomocy technicznej Gmaila. Konieczne będzie podanie szczegółów dotyczących brakującej wiadomości e-mail.

Wiadomości e-mail można odzyskać zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i na telefonie komórkowym. Aby rozpocząć, będziesz musiał zalogować się na swoje konto Gmail. Możesz to zrobić, wpisując swój e-mail i hasło. Następnie będziesz mógł przeglądać narzędzia poczty elektronicznej i zobaczyć główną skrzynkę odbiorczą. Następnie możesz wyszukać wiadomość e-mail, wpisując jej temat, nazwę nadawcy lub nazwę pliku w polu wyszukiwania. Możesz również kliknąć strzałkę “w dół”, aby wyszukać więcej.

Po wybraniu wiadomości e-mail, możesz przenieść ją do Skrzynki odbiorczej lub do Kosza. Za każdym razem, gdy przeniesiesz wiadomość e-mail, pojawi się okno potwierdzenia. Będziesz miał możliwość cofnięcia przeniesienia. Jeśli nie chcesz przenosić wiadomości e-mail, możesz pozostawić pole wyszukiwania puste. Jeśli chcesz przenieść wiadomość e-mail, możesz kliknąć szare, zakreślone pole. Możesz też kliknąć niebieski znacznik wyboru po lewej stronie wiadomości e-mail.

Jeśli chcesz odzyskać wiadomości e-mail z Kosza, będziesz musiał zlokalizować folder Kosz. Aby to zrobić, będziesz musiał przejść do prawego górnego rogu ekranu. Tam zobaczysz trzyliniowe menu. Pierwsze dwie linie zawierają opcje umożliwiające włączenie lub wyłączenie etykiety Kosza. W trzecim wierszu znajduje się przycisk Kosz. Po włączeniu lub wyłączeniu etykiety Kosz, będziesz mógł odzyskać usunięte wiadomości e-mail z Kosza.

Podobne tematy

Udostępnij