Odzyskaj to co potrzebujesz

Blog to przestrzeń, gdzie odzyskasz to co Cię straciłeś, ukoisz nerwy, wzbogacisz i wzmocnisz pewność siebie. Skupimy się na Twoim rozwoju.

DasCoin – Jak odzyskać pieniądze z oszukańczego systemu inwestycyjnego

DasCoin – Jak odzyskać pieniądze z oszukańczego systemu inwestycyjnego

DASCOIN jest oszukańczym schematem inwestycyjnym, który jest obsługiwany przez grupę ludzi, którzy działają za pomocą nieetycznych i wątpliwych metod. Ten schemat jest klonem OneCoin i jest własnością i jest obsługiwany przez podmioty stowarzyszone Net Leaders.

DASCOIN Online to oszustwo

DASCOIN Online jest nieuregulowanym brokerem, który jest znany z oszustw handlowców. Został oskarżony o oszustwo przez regulatorów w Kanadzie i Polsce. Toczy się wiele dochodzeń. Pierwszym krokiem do odzyskania swoich środków jest złożenie skargi.

Firma została założona przez Michała Mathiasa, który wcześniej pracował jako inwestor afiliacyjny w OneCoin. Ma 25-letnie doświadczenie w zakresie przedsiębiorczości. Założył firmę Change Gaming zajmującą się grami online i założył Mojo Media. Jego zespół był odpowiedzialny za projekt tożsamości marki. Współpracował również z Ikea i Emirates Airlines.

Chociaż firma jest nieuregulowana, zapewnia użytkownikom sposób na odzyskanie utraconych pieniędzy. Firma jest częścią ekosystemu Das. Ta sieć firm dostarcza technologię płatności mobilnych. Posiada biura w Dubaju i San Francisco. Zapewnia również przekazy i zapisy na swoim blockchainie. Jest zbudowany na autorskim konsorcjum technologii blockchain.

Głównym celem DasCoin jest stanie się pierwszą na świecie walutą cyfrową głównego nurtu. Firma wydała miliony dolarów na reklamę w Azji. Twierdzi, że zostanie wprowadzona na publiczną giełdę jeszcze w tym miesiącu. Moneta będzie w stanie obsłużyć do 100 000 transakcji na sekundę.

Firma wychwala również standardowy dla banków proces uwierzytelniania “Know Your Customer”, aby zapobiec praniu pieniędzy. Oferuje również transakcje peer-to-peer, które występują niemal w czasie rzeczywistym.

Firma ma zespół “NetLeaders”, który obejmuje profesora uniwersytetu i urzędnika z rządu Ugandy. Społeczność ma również możliwość zakupu licencji na dostęp do blockchaina DasCoin.

Wartość DasCoin jest powiązana z kursem, w którym partnerzy inwestują swoje pieniądze. Firma twierdzi, że do tej pory wybiła 750 milionów DasCoin.

To klon OneCoin

Inwestowanie w DasCoin, klon OneCoin, jest jak schemat ponzi. Działa poprzez poleganie na współpracownikach, którzy inwestują poprzez system MLM. To wyjaśnia, dlaczego inwestorzy prawdopodobnie doświadczą strat.

W przeciwieństwie do OneCoin, DasCoin nie jest walutą podlegającą publicznemu obrotowi. Działa w sieci własnego “menedżera”. “Menedżer” kontroluje całą operację i ma możliwość inwestowania środków potencjalnych inwestorów w punkty DasCoin. Proces ten jest jednak często stratą czasu i pieniędzy.

DasCoin jest klonem OneCoin, cyfrowej waluty, która została uruchomiona w sierpniu 2014 roku przez Ruja Ignatova. E-portfel firmy pozwalał użytkownikom na kupowanie i sprzedawanie monet, ale nie miały one żadnej wartości.

Kryptowaluta była reklamowana jako alternatywa dla pieniędzy fiat i oferowała bezpieczny dostęp do usług finansowych. Firma obiecała pokonać Bitcoina, ale wkrótce znalazła się pod obserwacją władz federalnych.

Kryptowaluta była reklamowana jako bezpieczniejsza opcja i twierdziła, że pozwala ludziom na przelewanie euro bezpośrednio na ich konta bankowe. Jedynym problemem było to, że nie było odpowiedniego blockchaina, a monety nie były faktycznie wydobywane. Zamiast tego firma zawyżała ich wartość, a następnie przydzielała je swoim członkom.

W miarę wzrostu wartości monety, im wyżej inwestor zainwestował, tym więcej tokenów by otrzymał. Dzięki temu system jawił się jako okazja do szybszego wzbogacenia się. Ale prawdziwa rzeczywistość jest taka, że model biznesowy jest schematem ponzi, a jego członkowie wszyscy prawdopodobnie stracą pieniądze.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ogłosił dochodzenie karne przeciwko podmiotom stowarzyszonym DasCoin w październiku 2018 roku. W listopadzie FBI aresztowało założyciela firmy, brata Cynthii Greenwood, Konstantina Ignatova.

Działała według wątpliwych i nieetycznych metod

Poza oczywistymi kolaterałami marketingowymi, tablicami rozdzielczymi i dobrymi ol’ boys na tylnym siedzeniu, nie ma wątpliwości. Firma działa w takiej czy innej formie od ponad dekady. Mimo konkurencji udało im się utrzymać przewagę nad konkurencją, przynajmniej jeśli chodzi o najnowszy i największy seks go-to-market. Najnowsze wcielenie rodziny, ahem, jest nadal najlepszym echelonem, choć przy wyższym koszcie wejścia. Krótka wycieczka po ich biurach dowodzi, że pomimo korporacyjnej seksowności, kobiety i mężczyźni są nie mniej kompetentni niż chłopcy na mosh pit. A jako bonus, kobiety mają o wiele bardziej przyjemne i wyluzowane usposobienie, co jest trudne do osiągnięcia w dzisiejszych czasach. Na krótkiej liście szefów, którzy wytrwali, znajdują się prezesi i dyrektorzy finansowi z firm z listy Fortune 500, jak również wielu z wyżej wymienionych.

Jest własnością podmiotów stowarzyszonych z Net Leaders

Wykorzystując podobny schemat marketingu wielopoziomowego (MLM) jak OneCoin, DasCoin oferuje inwestorom szansę na otrzymanie wynagrodzenia w sposób nieliniowy. NetLeaders, afilianci firmy, stali się celem dochodzenia karnego w Polsce. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów orzekł, że program Net Leaders jest piramidą finansową. Decyzja ta trwale zakazała działalności firmy i zajęła 11,6 mln dolarów, które można wyśledzić.

W grudniu 2017 roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał ostrzeżenie przed inwestycją DasCoin. Ostrzeżenie było oparte na dochodzeniu dotyczącym NetLeaders i spółek powiązanych. W ostrzeżeniu stwierdzono, że licencja na oprogramowanie NetLeaders przyczyniła się do powstania piramidy finansowej.

Według raportu, wysoki urzędnik rządu Ugandy został zidentyfikowany jako jeden z “NetLeaders” promujących DasCoin. Przedsiębiorca i profesor uniwersytecki jest również członkiem zespołu. Oprócz doradcy finansowego, NetLeaders to grupa osób, które rozpowszechniają wiadomości o DasCoin. Firma była również przedmiotem dochodzenia w Kanadzie, gdzie organy regulacyjne ds. papierów wartościowych wydały przeciwko niej nakaz zaprzestania działalności.

DasCoin Eco System jest kierowany przez doświadczonych specjalistów z branży usług finansowych. Zespół zarządzający jest odpowiedzialny za decyzje o tym, kiedy bić nowe DasCoiny. Zajmują się również kwestiami i rozwiązują pojawiające się problemy. Zespół wykonawczy ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży usług finansowych.

Firma uruchomi w grudniu cyfrowy hub zarządzający dla swoich partnerów. Uruchomi również portal z rabatami na podróże. Strona DasCoin odnotowała gwałtowny spadek użytkowników w ostatnich miesiącach, przypuszczalnie z powodu rynku niedźwiedzia dla wirtualnych walut.

Strony DasCoin i NetLeaders nie wydały oficjalnej odpowiedzi na polskie śledztwo. Firma planuje jednak wymienić do 10 dodatkowych partnerów ICO na swojej giełdzie.

To platforma crowdsourcingowa dla greenstorc

Przedstawiamy DasCoin, platformę crowdsourcingową i cyfrową walutę z twistem. Featuring kryptografii i kryptografii gimmick i no frills KYC e-wallet, DasCoin jest ustawiony wstrząsnąć branży usług finansowych. Zasilany przez innowacyjny token oparty na protokole open source o nazwie Litecoin, kryptowaluta jest mile widzianą alternatywą dla głównego nurtu scrip. Z kapitałem rynkowym o wartości ponad 125 milionów, nie jest trudno zobaczyć, dlaczego.

Jako entuzjasta kryptowalut, z dumą ogłaszam, że jestem jednym z pierwszych 125 szczęśliwych blipów, którzy dostali w swoje ręce DasCoin. Ten e-portfel niesie ze sobą pakiet usług finansowych i technologicznych zaprojektowanych w celu ochrony interesów nowej rasy bystrych kryptograficznych squishees. Wykorzystując wielowarstwowy system zabezpieczeń, DasCoin zapewnia, że tylko nieliczni mają dostęp do twoich prywatnych kluczy. Z pakietem narzędzi, który zaspokaja wszelkie potrzeby kryptograficzne, Twój portfel jest bezpieczny przed hakerami, złodziejami i podejrzanymi firmami. Niezależnie od tego, czy jesteś wieloletnim profesjonalistą, czy neofitą, DasCoin okaże się cennym dodatkiem do Twojego portfela. Wśród jego wielu zalet jest przejrzysty i wydajny system przetwarzania płatności, pozwalający na bezproblemową transakcję. Jestem dumny, że mogę być częścią tego ekscytującego przedsięwzięcia i z niecierpliwością czekam, aby zobaczyć, dokąd zmierza dalej. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź DasCoin. Założyciel i prezes firmy, Michael Mathias, przedstawił mnie znakomitemu i zawsze czarującemu prezesowi Greenstorc, Paulowi Flynnowi. Po porywającym wstępie zostaliśmy zaproszeni do pouczającej dyskusji przy okrągłym stole, w której uczestniczyli najlepsi i najzdolniejsi z branży. Jaki jest więc najlepszy sposób na wykorzystanie DasCoin i wynikających z tego korzyści? Cóż, musimy zacząć od dbania o nasze portfele.

Podobne tematy

Udostępnij