Odzyskaj to co potrzebujesz

Blog to przestrzeń, gdzie odzyskasz to co Cię straciłeś, ukoisz nerwy, wzbogacisz i wzmocnisz pewność siebie. Skupimy się na Twoim rozwoju.

Jak odzyskać historię połączeń w telefonie

Jak odzyskać historię połączeń w telefonie

Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś historię połączeń, czy chcesz przywrócić stare dane telefonu, warto wiedzieć, jak odzyskać historię połączeń na telefonie z systemem Android. Istnieje kilka programów i aplikacji tam, które mogą pomóc w tym.

AnyMP4 Android Data Recovery

Niezależnie od tego, czy usunąłeś zdjęcia, wiadomości tekstowe, czy historię połączeń, możesz je odzyskać ze swojego telefonu z Androidem z pomocą AnyMP4 Android Data Recovery. Program jest przeznaczony do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z urządzenia, a także pomaga w tworzeniu kopii zapasowych danych z systemu Android na komputerze.

AnyMP4 Android Data Recovery posiada przyjazny interfejs, który jest łatwy w użyciu. Zapewnia szybki podgląd danych telefonu przed przywróceniem go do urządzenia. Oferuje również szczegółową instrukcję obsługi, którą można pobrać ze strony internetowej programu. Pozwala również na eksport kontaktów jako HTML, VCF lub CSV. Oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma popularnymi urządzeniami z systemem Android, w tym Samsung, HTC, LG i inne.

Program pozwala również na cofanie zdjęć i filmów. Można również zapisać pliki multimedialne z telefonu z systemem Android i wyświetlić je w pełnym rozmiarze. Obsługuje również odzyskiwanie danych na kartach micro SD, tabletach i telefonach. Program może skanować dla różnych typów danych, w tym zdjęć, filmów, wiadomości i dokumentów. Może nawet odzyskać dzienniki połączeń, SMS-y i załączniki.

Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś dane, czy zostały one uszkodzone w wyniku fizycznego uszkodzenia, AnyMP4 Android Data Recovery może pomóc Ci je odzyskać. Możesz wybrać typ danych, które chcesz odzyskać, a następnie sklasyfikuje pliki według typu. Następnie przywróci je w różnych formatach.

Program zawiera również dożywotnią licencję, więc nie musisz się martwić o utratę jakichkolwiek danych. AnyMP4 Android Data Recovery jest również dostępny na Maca. Obsługuje prawie wszystkie urządzenia z Androidem, a jego funkcje sprawiają, że jest to dobry wybór dla tych, którzy chcą odzyskać swoje dane z Androida na Macu.

AnyMP4 Android Data Recovery to niezawodne i potężne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych z telefonu z systemem Android. Program oferuje również przyjazny dla użytkownika interfejs, który może łatwo przeskanować telefon i pomóc znaleźć pliki, których szukasz. W zależności od sytuacji, możesz odzyskać dane na kilka sposobów, np. przywracając je do urządzenia lub umożliwiając wykonanie kopii zapasowej danych na komputerze.

DroidKit

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Androida, który stracił historię połączeń, czy posiadaczem Samsunga, który nie mógł odblokować swojego telefonu, możesz łatwo odzyskać swoje dane dzięki DroidKit. Aplikacja jest darmowa do pobrania i jest łatwa w użyciu.

DroidKit oferuje wiele funkcji, w tym przywracanie listy kontaktów, zdjęć, filmów i rejestru połączeń. Aplikacja może być również używana do rozwiązywania problemów systemowych, takich jak uszkodzone ekrany i blokady FRP. A dla użytkowników Samsunga, obsługuje nawet funkcję zwaną Factory Reset Protection (FRP) bypass. Jest to również przydatne narzędzie dla tych, którzy chcą przywrócić swoją kopię zapasową Google Drive.

Jedną z najbardziej pomocnych funkcji DroidKit jest jego funkcja Deep Recovery from Device. Funkcja ta działa z ponad 13 typów danych, takich jak obrazy, wiadomości tekstowe, kontakty, filmy, muzyka i aplikacje. Korzystanie z tej funkcji, można odzyskać utracone dane bez kłopotów z debugowania USB.

DroidKit’s Deep Recovery from Device mode opiera się na technologii NO-DATA-LOSS, co oznacza, że będzie w stanie przeskanować telefon pod kątem utraconych lub usuniętych danych, bez względu na to, co masz zapisane na nim. Zawiera również wbudowaną funkcję podglądu, która umożliwia sprawdzenie zeskanowanych danych, zanim zdecydujesz się je odzyskać.

DroidKit’s inne funkcje obejmują reinstalację systemu operacyjnego Android, i rozwiązywanie błędów na poziomie systemu. Firma jest elastyczna, jeśli chodzi o ceny, i oferuje różne opcje. Obejmuje to bezpłatną wersję próbną oprogramowania, dzięki czemu można przetestować jego wydajność przed zakupem.

DroidKit jest również doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy stracili hasło blokady ekranu. Aplikacja potrafi odblokować ekran blokady telefonu za pomocą dwóch kliknięć.

Funkcja Android Data Recovery w DroidKit pozwala na podgląd ważnych danych na smartfonie, a następnie wybrać te, które chcemy przywrócić. Możesz również odzyskać historię połączeń bezpośrednio z Androida, jeśli masz ją zapisaną w Google Drive.

Aby rozpocząć pracę z DroidKit, pobierz aplikację na swój komputer. Po zainstalowaniu go, podłącz telefon z systemem Android do komputera i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Dr. Fone

Na szczęście istnieje darmowa aplikacja, którą możesz pobrać i używać, aby pomóc odzyskać historię połączeń na Dr. Fone. Nazywa się Phone Rescue i jest świetnym narzędziem do odzyskiwania danych na Androida.

Jest darmowa i działa zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android. Jeśli masz smartfon lub tablet, możesz go użyć do odzyskania historii połączeń, wiadomości i notatek. Ponadto możesz odzyskać wiele innych danych, takich jak kalendarze, przypomnienia i zakładki Safari. Możesz również przenieść swoje dane na inny telefon lub tablet.

Działa na komputerach z systemem Windows, macOS i Linux, a jego instalacja jest bezpieczna. W rzeczywistości jest certyfikowany przez Norton i jest wolny od złośliwego oprogramowania. Firma oferuje również wiele innych funkcji, w tym zdalne odblokowywanie telefonu i nagrywanie ekranu.

Możesz pobrać aplikację za darmo, a nawet możesz wypróbować ją przez ograniczony czas, aby sprawdzić, czy będzie działać dla Ciebie. Wersja próbna nie da ci najlepszych wyników, ale możesz przynajmniej sprawdzić aplikację i zobaczyć, co robi.

Jeśli chcesz przywrócić historię połączeń, warto wykonać kopię zapasową telefonu. Korzystanie z pliku kopii zapasowej iTunes może być świetnym sposobem na odzyskanie utraconych danych.

Możesz również przywrócić usunięty kontakt z kopii zapasowej iPhone’a. Będziesz musiał przejść przez etapy pobierania aplikacji, podłączania urządzenia do komputera i odzyskiwania danych. Po opanowaniu tego, będziesz w stanie odzyskać historię połączeń na Dr. Fone z łatwością.

Choć może nie jest to najbardziej dokładny sposób na odzyskanie utraconych danych, jest to skuteczne narzędzie do wykorzystania. Ponadto, pozwoli Ci wybrać dokładnie te pliki, które chcesz odzyskać, a nawet można wyświetlić ich podgląd, zanim to zrobisz. Jest to jedna z lepszych aplikacji do odzyskiwania utraconych danych.

Wreszcie, to jest dobry pomysł, aby przechowywać odzyskane dane na lokalnym komputerze lub laptopie. Jest to najprostszy sposób na zabezpieczenie danych. Jest też najważniejszy.

Darmowa aplikacja to małe, ale przydatne narzędzie, które sprawi, że zastanowisz się nad wszystkim – od zarządzania danymi po najlepszy sposób ich zapisywania.

Kopia zapasowa iCloud

Kopię zapasową iCloud można wykorzystać do odzyskania historii połączeń w telefonie. Należy jednak pamiętać o pewnych ograniczeniach. Przywracanie z kopii zapasowej iCloud oznacza bowiem zastąpienie obecnych danych starą kopią zapasową. Jeśli chcesz użyć kopii zapasowej iCloud do przywrócenia historii połączeń, będziesz musiał wymazać całą zawartość i ustawienia w telefonie iPhone i podłączyć go do komputera.

Aby odzyskać usuniętą historię połączeń, będziesz musiał zainstalować oprogramowanie do odzyskiwania danych. Program innej firmy, taki jak PhoneRescue, może pomóc Ci odzyskać historię połączeń. Możesz również odzyskać dane z kopii zapasowej iTunes.

Po pierwsze, trzeba będzie podłączyć urządzenie iOS do komputera za pomocą kabla USB. Pomoże to oprogramowaniu zidentyfikować urządzenie. Następnie możesz wybrać urządzenie z lewego paska menu Findera. Następnie kliknij przycisk “Rozpocznij skanowanie”. Oprogramowanie rozpocznie skanowanie danych.

Po skanowaniu, oprogramowanie do odzyskiwania danych pokaże Ci wszystkie możliwe do odzyskania pliki. Należą do nich wiadomości, zdjęcia, filmy i kontakty. Następnie można wybrać, który plik do przywrócenia do urządzenia. Można również wyświetlić podgląd zawartości pliku kopii zapasowej przed przywróceniem.

Jeśli używasz komputera Mac, musisz przejść do zakładki “Backup &; Restore” na pasku menu. Na tej karcie zostaną wyświetlone wszystkie pliki z kopii zapasowej według daty. Następnie można wybrać najbardziej odpowiedni plik do przywrócenia.

Aby rozpocząć, będziesz potrzebował konta iCloud. Będziesz musiał również wprowadzić swój Apple ID. Następnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojego wyboru. Po wybraniu swojego pliku, będziesz musiał wprowadzić hasło. Na koniec będziesz mógł zobaczyć swoją historię połączeń. Powinna ona pojawić się w normalnym rejestrze połączeń. Jeśli niedawno usunąłeś jakąś krytyczną historię połączeń, możesz skontaktować się z dostawcą komórki, aby uzyskać jej kopię.

Czas potrzebny do przywrócenia historii połączeń zależy od tego, jak duża jest kopia zapasowa. Jeśli masz wyjątkowo dużą kopię zapasową iCloud, jej wykonanie może potrwać dłużej.

Podobne tematy

Udostępnij