Odzyskaj to co potrzebujesz

Blog to przestrzeń, gdzie odzyskasz to co Cię straciłeś, ukoisz nerwy, wzbogacisz i wzmocnisz pewność siebie. Skupimy się na Twoim rozwoju.

Jak odzyskać historię z telefonu

Jak odzyskać historię z telefonu

Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś zdjęcie lub wiadomość tekstową, czy też Twój telefon jest uszkodzony i musisz go przywrócić, istnieją sposoby na odzyskanie historii.

Odzyskaj z telefonu

Śledzenie historii przeglądania w telefonie może być nieco uciążliwe. Dlatego warto upewnić się, że masz kopię zapasową.

Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić. Jednym z nich jest użycie programu do odzyskiwania danych, takiego jak Recoverit. Ta aplikacja może przywrócić usunięte pliki z różnych urządzeń pamięci masowej, w tym kart SD. Posiada również zgrabny kreator odzyskiwania, który pomaga użytkownikom w nawigacji przez proces.

Inną opcją jest synchronizacja historii przeglądania Androida z Google. Możesz to zrobić, rejestrując się na koncie Google i synchronizując swoje hasła, zakładki i inne informacje.

Alternatywnie możesz zdecydować się na program do odzyskiwania danych innej firmy. Programy te mogą pomóc w odzyskaniu danych, nawet jeśli zostały one przypadkowo usunięte. Niektóre z tych programów, takie jak iMyFone D-Back dla Androida, są testowane i sprawdzone pod kątem działania zarówno na telefonach z roota, jak i bez roota.

Ostatnią opcją jest próba wyczyszczenia danych telefonu ze względu na prywatność. Można to zrobić za pomocą programu do odzyskiwania danych, lub ręcznie czyszcząc telefon. Czyszczenie może jednak skutkować usunięciem ważnych danych.

Najlepszym rozwiązaniem jest jednak skorzystanie z aplikacji do odzyskiwania danych, która wykona pracę za Ciebie. Programy te mogą skanować iPhony i urządzenia z systemem Android w poszukiwaniu usuniętych plików. Możesz również użyć programu opartego na przeglądarce, aby odzyskać usuniętą historię przeglądania.

Najlepsze jest to, że większość z tych programów jest darmowa do pobrania. Ponadto działają one na systemach Windows, Mac i Linux. Możesz również przetestować darmową wersję zanim się zdecydujesz. Na szczęście te programy są łatwe w użyciu.

Nie ma potrzeby panikować, jeśli przypadkowo wymażesz historię przeglądania w swoim telefonie. Recoverit może pomóc Ci odzyskać stronę, aczkolwiek w bazie danych zamiast na Twoim urządzeniu.

D-Back Android

iMyFone D-Back Android Data Recovery to doskonałe narzędzie, które może pomóc odzyskać historię z telefonu. Ma możliwość przywrócenia ponad 22 różnych formatów plików, w tym zdjęć, filmów, dokumentów, kontaktów i wiadomości. Ponadto obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Jest w 100% bezpieczny w użyciu i działa na zrootowanych lub niezrootowanych telefonach.

Posiada kilka funkcji, takich jak podgląd zawartości plików kopii zapasowych oraz przywracanie plików z iTunes i iCloud. Posiada również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Może być używany do odzyskiwania historii ze smartfonów z systemem Android, urządzeń z systemem iOS, a nawet w uszkodzonych urządzeniach.

Oprogramowanie działa w systemie Windows 10, 8 i 7 oraz obsługuje wszystkie główne wersje systemu Android. Może skanować w poszukiwaniu utraconych danych i wyświetlać odzyskane pliki według typu. Posiada również zaawansowaną wersję, która może odzyskać nieograniczoną liczbę plików.

Może odzyskać historię Google z urządzenia z systemem Android. Użytkownik może wybrać podgląd historii, i wybrać pliki, które chcą zapisać. Następnie oprogramowanie automatycznie zidentyfikuje ścieżkę przechowywania.

Może również odzyskać czaty Google, kontakty Google i historię wyszukiwania Google. Może współpracować z wieloma aplikacjami do obsługi komunikatorów, takimi jak Facebook, WhatsApp, Viber itp. Posiada możliwość eksportu danych w formacie CSV lub VCF. Działa również na urządzeniach, które zostały uszkodzone lub zamurowane. Jest to idealne rozwiązanie do przywracania usuniętych danych na urządzeniu z systemem Android.

Darmowa wersja programu pozwala na podgląd możliwych do odzyskania danych. Dostępnych jest również kilka płatnych wersji, które pozwalają na przywrócenie różnych typów danych. Jedną z najpopularniejszych opcji jest synchronizacja danych z kontem Google.

WooTechy iSeeker

iSeeker to świetne oprogramowanie, które jest w stanie odzyskać utraconą historię z telefonu. Program oferuje darmowe pobranie, aby sprawdzić jego możliwości. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że odzyskiwanie jest proste.

Program skanuje iPhone’a i identyfikuje utracone dane. Następnie analizuje bazę danych i wyświetla podgląd odzyskanych danych. Pozwala wybrać pliki, które chcesz odzyskać, takie jak historia połączeń. Oprogramowanie posiada tryb pełnego skanowania, który jest bardzo skuteczny dla większości usuniętych plików.

Strona internetowa iSeeker oferuje również darmową wersję próbną, która pozwala na przetestowanie możliwości oprogramowania. Jest on kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu iOS, więc nie musisz się martwić, że oprogramowanie nie będzie działać na Twoim urządzeniu.

Program WooTechy iSeeker do odzyskiwania historii z telefonu to świetny wybór, jeśli szukasz odzyskać historię połączeń z iPhone’a. Ten program jest łatwy w użyciu i ma wysoki wskaźnik sukcesu. Pozwoli Ci wyświetlić historię połączeń na urządzeniu, a nawet odzyskać dzienniki połączeń z kopii zapasowej iCloud.

WooTechy iSeeker do odzyskiwania historii z telefonu jest najlepszą alternatywą dla oficjalnej aplikacji Apple. Może odzyskać dane z iPhone’a, nawet jeśli nie masz kopii zapasowej. W przeciwieństwie do oficjalnego programu, nie wymaga usunięcia żadnej istniejącej zawartości, więc możesz mieć pewność, że twoje dane zostaną przywrócone. Jest łatwy w instalacji i użyciu, i jest kompatybilny z większością telefonów z systemem Android.

Możliwe jest odzyskanie danych z telefonu utraconych w wyniku resetu fabrycznego, a iSeeker to świetny program do tego zadania.

Recuva

Skasowane pliki i historię można odzyskać z telefonu za pomocą Recuva. Możesz użyć aplikacji do skanowania pamięci wewnętrznej telefonu, pamięci zewnętrznej, a nawet kamer. Możesz również odzyskać zdjęcia, filmy i dokumenty. Możesz również wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem.

Recuva jest dostępna w wersji darmowej, ale może być konieczne zapłacenie, aby uzyskać bardziej zaawansowane funkcje. Funkcje te obejmują przywracanie usuniętych plików z karty SD, dysku flash USB lub zewnętrznego dysku twardego. Można również dodać opcje odzyskiwania do Kosza, menu kontekstowego Eksploratora lub skrótów na pulpicie.

Podczas skanowania zobaczysz listę plików i folderów. Wyniki można sortować według nazwy, rozmiaru lub ścieżki. Możesz również filtrować wyniki według typu pliku. W zależności od potrzeb, możesz wybrać przywrócenie pojedynczego elementu, wszystkich plików lub wszystkich folderów.

Po skanowaniu otrzymasz raport ukończenia, który pokazuje procent ukończenia skanowania i liczbę znalezionych plików. Recuva poda Ci następnie szacunkową informację, ile czasu zajmie cały proces. Możesz wtedy zamknąć zadanie lub kontynuować przeglądanie karty SD.

Recuva to darmowy program dla użytkowników systemu Windows. Będziesz jednak musiał pobrać aplikację innej firmy, aby wykonać rzeczywiste odzyskiwanie. Ponadto interfejs użytkownika jest przestarzały. Brakuje mu wsparcia, funkcji i funkcjonalności.

Kiedy używasz Recuva do odzyskania usuniętych plików z telefonu, będziesz musiał odmontować kartę SD przed rozpoczęciem odzyskiwania. Może być ona również zainfekowana wirusami, złośliwym oprogramowaniem.

Na rynku istnieją inne aplikacje, takie jak iMyFone D-Back, które mogą odzyskać dane. Aplikacje te są bardziej wszechstronne i mają większą szybkość odzyskiwania.

Czy można odzyskać historię przeglądarki internetowej Samsunga?

Korzystanie z przeglądarki internetowej Samsung to świetny sposób na przeglądanie stron internetowych na urządzeniu mobilnym. Jest łatwa w użyciu i ma wiele funkcji. Jednak jeśli przypadkowo usuniesz historię przeglądania, może to być ból.

Na szczęście istnieją pewne sposoby na odzyskanie utraconych danych. W zależności od urządzenia z systemem Android, może być konieczne zatrudnienie narzędzia do odzyskiwania danych innej firmy, aby przywrócić brakujące zakładki, wiadomości tekstowe, zdjęcia i inne pliki. Narzędzia te będą skanować i analizować dane i pomogą Ci wybrać dane, które chcesz odzyskać.

Jedną z najlepszych funkcji przeglądarki internetowej Samsung jest jej zakładka historii. Funkcja ta wyświetli listę ostatnio zamkniętych linków do stron internetowych. Pozwoli również na ponowne otwarcie zamkniętych kart w bieżącej sesji przeglądania.

Kolejną przydatną funkcją przeglądarki internetowej Samsung jest możliwość dostosowania rozmiaru czcionki na stronach internetowych. Można również włączyć powiększanie. W tej przeglądarce można również wyłączyć śledzenie i wyskakujące okienka. Możesz nawet zablokować witryny za pomocą funkcji Smart Anti-tracking.

Możesz również wyczyścić historię na swoim urządzeniu Samsung. Aby to zrobić, musisz dotknąć ikony trzech kropek w prawym górnym rogu ekranu. Następnie pojawi się menu. Będziesz musiał wybrać okres czasu, który chcesz wyczyścić. Możesz również dotknąć opcji Tak, jestem w, aby potwierdzić swój wybór.

Możesz również skorzystać z narzędzia innej firmy, aby przeprowadzić dokładniejsze wyszukiwanie usuniętych plików. Jeśli korzystasz z systemu Android, powinieneś włączyć debugowanie USB, aby zapewnić płynne skanowanie. Oprogramowanie pokaże Ci również podgląd Twoich możliwych do odzyskania danych. Jest to niezwykle potężne narzędzie, które pomoże Ci uratować utracone dane.

Podobne tematy

Udostępnij