Odzyskaj to co potrzebujesz

Blog to przestrzeń, gdzie odzyskasz to co Cię straciłeś, ukoisz nerwy, wzbogacisz i wzmocnisz pewność siebie. Skupimy się na Twoim rozwoju.

Jak odzyskać kobietę po rozstaniu

Jak odzyskać kobietę po rozstaniu

Niezależnie od tego, czy właśnie zerwałeś ze swoją dziewczyną, czy jesteś w nowym związku, istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby upewnić się, że odzyskasz ją z powrotem. Oto kilka wskazówek.

Odzyskaj jej szacunek, miłość i zaufanie do Ciebie

Brak szacunku dla partnera może zrujnować Twój związek. Nie możesz oczekiwać, że twój partner ci zaufa, jeśli nie poświęcisz czasu na zbudowanie solidnych podstaw. Odzyskanie szacunku w twoim związku wymaga trochę wysiłku i będzie trudne. Na szczęście istnieje kilka kroków, które możesz podjąć, aby rozpocząć odbudowę zaufania.

Zanim zaczniesz odzyskiwać szacunek partnera, musisz wiedzieć, czego ona chce. To może pomóc ci położyć problem do łóżka i iść dalej. Nie chcesz, aby poczuła się tak, jakbyś chciał ją zostawić.

Powinieneś także skupić się na rozśmieszaniu jej. Kobiety uwielbiają się śmiać, a śmiech może stopić jej opór. To doprowadzi do silniejszego połączenia.

Powinieneś również kontynuować doskonalenie siebie. To pozwoli Ci być bardziej atrakcyjnym dla innych kobiet. Powinieneś próbować nowych rzeczy i znaleźć hobby, które sprawia Ci przyjemność. To pokaże jej, że jesteś osobą, której może zaufać i szanować.

Powinieneś również przeprowadzić poważną rozmowę ze swoją byłą. Jeśli to ty zerwałeś, powinieneś powiedzieć jej, jak się czułeś. Powinieneś być skłonny do wysłuchania jej i powinieneś poprosić ją o przebaczenie. Powinieneś to zrobić osobiście. Jeśli nie czujesz się komfortowo robiąc to osobiście, możesz to zrobić przez telefon.

Kiedy próbujesz odzyskać szacunek swojego ex, ważne jest, aby poświęcić czas, aby poczuła się tak, jakbyś był człowiekiem, który chce być w związku. Kiedy wie, że nie jesteś potrzebującym człowiekiem, będzie bardziej prawdopodobne, że będzie chciała być z tobą.

Nie zgadzaj się na wszystko co mówi Twoja ex

Odzyskanie kobiety po rozstaniu można zrobić na dwa sposoby. Możesz zacząć od nowa i wrócić do siebie lub możesz przejść do innych ludzi. Powinieneś skupić się na tym, co musisz zrobić, aby być szczęśliwym.

Powinieneś być otwarty i otwarty na swojego ex. Powinieneś pamiętać, że związek to coś więcej niż romantyczny romans. Możesz również użyć swojego rozpadu jako odskoczni do znalezienia nowych zainteresowań. Powinieneś również być rozważną osobą i traktować swojego ex z szacunkiem.

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby udowodnić swoją wartość swojemu ex. Powinieneś oczyścić swoją stronę rozpadu i dokonać pewnych zmian za kulisami. Powinieneś także mieć pewność, że spędzasz czas z innymi ludźmi. To pomoże ci zdobyć trochę doświadczenia i perspektywy.

Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest działać chłodno, gdy rozmawiasz ze swoim ex. To zmniejszy presję, którą poczujesz, a także twoje obawy o oszukiwanie swojego ex. Pokazuje również twój ex, że jesteś wystarczająco dojrzały, aby zrozumieć, co robisz.

To może być trudne do uwierzenia, ale rozpad może być faktycznie dobrą rzeczą. Może na nowo rozpalić twoją pasję do życia. Może również zapewnić ci poczucie spełnienia. Strata twojego ex sprawi, że będziesz chciał zrobić coś lepszego. Da ci również możliwość uczenia się na swoich błędach. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli nie byłeś w zdrowym związku.

Kiedy przechodzisz przez rozstanie, powinieneś również być świadomy znaków, które wysyła ci wszechświat. Pozwoli ci to zobaczyć większy obraz i dokonać ekscytujących zmian.

Nie tłamś jej

Próba przekonania partnera do powrotu do siebie nie jest łatwa. Istnieją jednak sposoby, aby zwiększyć szanse na to, że zgodzą się na ponowne spotkanie. Po pierwsze i najważniejsze, musisz dać im miejsce do oddychania. Możesz to zrobić poprzez rozmowę z nimi. Następnie, pracuj nad swoim życiem społecznym. Jest to ważne, ponieważ pomoże ci przepracować wszelkie uczucia, które masz, w tym te dotyczące twojego ex.

Inteligentne jest również upewnienie się, że nie jesteś zbyt agresywny lub nadmierny. Smothering twój partner będzie tylko zwiększyć ich szanse na odejście. Dobrym pomysłem jest również zrobienie czegoś miłego dla swojego ex, jak napisanie listu, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czego chce twój ex, jest rozpoczęcie dialogu. Spróbuj porozmawiać o swoich uczuciach i daj mu znać, że jesteś gotów pracować nad poprawą waszego związku. W początkowych etapach związku możesz być nieco przytłoczony, więc dobrym pomysłem jest poproszenie o pomoc. Jeśli są otwarte na rozmowę, będzie o wiele łatwiej wymyślić rozwiązanie akceptowane przez obie strony.

Możesz rozważyć poszukiwanie doradcy relacji. To może pomóc ci rozpakować magię smothering i znaleźć lepszy sposób na komunikację z ex. Może również pomóc ci dowiedzieć się więcej o sobie i swoim byłym. Być może będziesz w stanie uratować swój związek w tym procesie. Jeśli związek jest niezdrowy, możesz rozważyć zerwanie. W końcu rozpad jest trudny dla obu stron. Podjęcie decyzji może być trudne, ale jeśli jesteś gotowy, możesz zrobić kolejny krok w kierunku szczęśliwszej przyszłości.

Nie pisz do niej

Niezależnie od tego czy umawiasz się od miesięcy czy właśnie zerwałeś, są rzeczy, których powinieneś unikać pisząc do kobiety po rozstaniu, aby ją odzyskać. Złe podejście może spowodować, że będziesz wyglądał na potrzebującego i zdesperowanego, a nawet może ją odepchnąć. Aby tego uniknąć, powinieneś podejść do niej w fajny, swobodny sposób.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to odczekać chwilę, zanim napiszesz tekst do swojej byłej. Jeśli nie otrzymywałeś odpowiedzi po wysłaniu jej tekstu, to prawdopodobnie dlatego, że jest zajęta lub testuje cię. Może to być czynnik niekontrolowany, a ona mogła po prostu być zbyt ostrożna, aby się z tobą spotkać. Jeśli nie była dobrym kandydatem do związku, najlepiej poczekać.

Następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest rozmowa o rozstaniu w spokojny, relaksujący sposób. Możesz wspomnieć, że nadal jesteś nią zainteresowany i że chciałbyś wrócić do siebie, gdy oboje będziecie się czuli bardziej pozytywnie w tej sytuacji.

Możesz również spróbować innej metody kontaktu. Na przykład, możesz zadzwonić lub spotkać się z nią osobiście. W ten sposób będzie miała więcej czasu na odpowiedź. Ważne jest, aby Twoje teksty były pozytywne i unikały ciężkich tematów. Kluczem do budowania przyjaźni po rozstaniu jest uszanowanie jej uczuć.

Ważne jest również, aby Twoje wiadomości były krótkie i słodkie. Choć to naturalne, że chcesz zagłębić się w szczegóły, powinieneś uważać, aby nie przesadzić. Nie chcesz natknąć się jako potrzebujący, lub będziesz wyglądać jak tańcząca małpa.

Kiedy w końcu wyślesz tekst do swojego ex, upewnij się, że używasz pozytywnego języka. To pomoże jej zobaczyć, że jesteś nie tylko facetem, który jest zainteresowany nią, ale także osobą, która jest autentycznie zainteresowana nią.

Podobne tematy

Udostępnij