Odzyskaj to co potrzebujesz

Blog to przestrzeń, gdzie odzyskasz to co Cię straciłeś, ukoisz nerwy, wzbogacisz i wzmocnisz pewność siebie. Skupimy się na Twoim rozwoju.

Jak odzyskać byłego chłopaka, który ma dziewczynę

Jak odzyskać byłego chłopaka, który ma dziewczynę

Odzyskanie ex po rozpadzie nie jest łatwe, ale przy odrobinie planowania i przygotowania, możesz uzyskać swój ex, aby kochać cię ponownie. Wystarczy, że zastosujesz się do tych trzech kroków.

Spraw, by chciał Cię z powrotem

Powrót do swojego byłego chłopaka może być trudny, zwłaszcza jeśli ma on nową dziewczynę. Ale jest kilka wskazówek, które mogą pomóc Ci odzyskać swojego ex.

Pierwszą wskazówką dla udanego ponownego połączenia jest zrozumienie przyczyn rozstania. Być może straciłeś go z powodu stresu, niewierności lub innych czynników zewnętrznych. Po zorientowaniu się w przyczynie, możesz pracować, aby naprawić problemy. Następnym krokiem jest sprawienie, aby twój ex chciał cię z powrotem.

Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego chłopaka, musisz odwołać się do jego instynktu bohatera. Możesz to zrobić, zadając mu pytania i wywołując w nim poczucie winy.

Kolejną wskazówką jest sprawienie, by twój ex był zazdrosny. On ma pierwotną potrzebę ścigania kobiet. Ale nie powinien działać zbyt agresywnie. Zamiast tego powinien utrzymać swoją ciekawość na wysokim poziomie. Robiąc to, będzie bardziej skłonny do dotknięcia cię.

Musisz pokazać swojemu ex, że jesteś silna i pewna siebie. Musisz poprawić swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na odzyskanie go.

Musisz również być gotowa, aby pozwolić mu tęsknić za tobą. Nie musisz się przyjaźnić z nową dziewczyną, ale musisz dać mu przestrzeń. To pomoże mu zrozumieć, że nadal go kochasz. Jeśli masz świetne relacje ze swoim byłym, może być bardziej skłonny do tego, by chcieć być z tobą ponownie.

Jeśli nie rozmawiałeś ze swoim ex w pewnym czasie, może mieć trudny czas, aby zaakceptować, że masz nową dziewczynę. Jeśli ci nie wierzy, nie będzie w stanie odzyskać cię z powrotem. Poza tym, nie będziesz w jego życiu na długo.

Jeśli nie masz czasu, aby zadbać o siebie, nie powinieneś oczekiwać udanego ponownego połączenia ze swoim ex. Twój były chłopak będzie musiał się rozwijać jako osoba, zanim będzie chciał cię ponownie zaakceptować. Może to zająć trochę czasu, ale jest to możliwe.

Jeśli jesteś skłonna nauczyć się sztuczek handlu, możesz wskrzesić swoje życie miłosne.

Wytnij go ze swojego życia

Powrót z byłym nie zawsze jest łatwy. Jest kilka rzeczy, które powinnaś wiedzieć. Niektóre z najlepszych sposobów, aby uzyskać swój ex, aby cię zauważyć, to pokazać trochę osobowości. Oznacza to, że nie jest niepewny i działa dojrzale.

Kiedy próbujesz uzyskać swój ex, aby cię zauważyć, nie próbuj być zbyt agresywny. To sprawia, że wyglądasz na zdesperowaną. Nie rób zbyt wielu seksownych gestów. I nie wyrażaj zbyt wiele miłości. Nie chcesz przecież go odstraszyć.

Zdrowy związek wymaga dużo szacunku. Jeśli byłeś w złym związku, może być mądrym rozwiązaniem, aby przestać kontaktować się ze swoim byłym. To może być trudne, ale zrobi ci dobrze.

Pomocne może być również zapytanie go o to, dlaczego zerwał z tobą. To da Ci pewien wgląd w to, co on czuje. Możesz wtedy omówić z nim opcje.

Możesz tego nie wiedzieć, ale twój ex ma pierwotną potrzebę ścigania cię. To sprawi, że będzie chciał być z tobą jeszcze bardziej. Pozwoli ci to również przygotować się do następnego ruchu.

Możesz także wykorzystać instynkt bohatera swojego ex, aby rozwiązać swoje problemy z relacjami. Jeśli chcesz odzyskać swojego ex, odwołaj się do jego instynktu bohatera. Robiąc to, możesz przenieść swój związek na następny poziom.

Wreszcie, ważne jest, aby zrozumieć, jak sprawić, by twój ex chciał cię z powrotem. Możesz to zrobić, będąc otwartym na pomysł nowego związku. Jeśli twój ex jest w nowym związku, możesz zachęcić go do wejścia w inny. Możesz pokazać mu, że jesteś zainteresowany nim, ale nie możesz zmusić go do pozostania.

Kiedy próbujesz uzyskać swojego byłego chłopaka, aby cię zauważyć, ważne jest, aby być realistą. Być może będziesz musiał pracować ciężej niż mogłoby się wydawać. Ale jeśli jesteś gotów dokonać pewnych zmian i pracować dla swojego marzenia, możesz odzyskać swojego byłego. Musisz tylko dokonać właściwych wyborów. Dzięki temu będziesz mógł ponownie odnaleźć szczęście.

Porozmawiaj o tym

Odzyskanie byłego chłopaka może być zniechęcającym zadaniem, ale nie musi. Kluczem jest, aby jak najlepiej wykorzystać związek, który masz ze swoim ex, i uniknąć wszelkich głupich błędów, które mogą kosztować cię związek, który pracowałeś tak ciężko, aby uzyskać. Aby to zrobić, musisz być tak szczery, jak to możliwe i traktować swojego byłego z szacunkiem, który traktowałbyś swojego najlepszego przyjaciela. Jest to szczególnie ważne, jeśli twój ex jest w wojsku lub ma zajętą pracę, która utrzymuje go z dala od domu przez dłuższy czas.

Musisz poświęcić czas, aby zrobić to dobrze, i aby uzyskać jak najwięcej z nowo znalezionego szczęścia. Na przykład, nie śpij z nowym ściskaczem swojego ex. Jest to jedna z najgorszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla swojego związku. Najlepiej też pozwolić jej wybrać, kto dostanie najlepszy pokój, i przez cały czas mieć oko na sytuację. To sprawi, że nie będziesz musiał wyjaśniać, co się stało z twoją dziewczyną, i dać ci trochę bardzo potrzebnej prywatności i przestrzeni.

Daj mu szansę na uzdrowienie

Niezależnie od tego, czy chcesz wrócić do siebie ze swoim byłym chłopakiem po rozstaniu, czy jesteś po prostu ciekawy, jak sobie z nim poradzić, możesz skorzystać z tych wskazówek, które ci pomogą. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nie, ważne jest, aby dać swojemu byłemu chłopakowi czas na uzdrowienie. Po rozpadzie będziesz musiał poświęcić trochę czasu, aby odzyskać i pomyśleć o tym, co poszło nie tak. Kiedy nie poświęcisz czasu na oczyszczenie umysłu, może skończyć się pogorszeniem sytuacji.

Podczas pierwszych kilku dni rozpadu, zwykle najlepiej jest unikać kontaktu z ex. On lub ona może być niezdecydowany, aby porozmawiać z tobą i będzie chciał zachować rzeczy prywatne. Chociaż ważne jest, aby dać mu znać, że nadal masz dla niego uczucia, powinieneś również unikać mówienia o powodach, dla których dwaj z was zerwali. Zamiast tego, powinieneś spróbować omówić swoje opcje relacji z nim.

Jeśli martwisz się, że twój były chłopak będzie zraniony lub zły na ciebie, najlepiej go unikać. Jeśli chcesz wrócić do siebie, powinieneś spróbować przeprowadzić rozmowę w wygodnym, cichym miejscu. Możesz nawet rozważyć pójście do poradni dla par, aby uzyskać porady dotyczące tego, jak radzić sobie z twoim związkiem.

Nie powinieneś również odpowiadać na teksty, połączenia lub e-maile od swojego ex. Robienie tego sprawi tylko, że on lub ona zda sobie sprawę, jak bardzo jesteś ranny. Spowoduje to również, że będą myśleć o tym, jak mogliby zrobić lepiej. Powinieneś również używać mediów społecznościowych, aby pokazać, że jesteś szczęśliwy. Jest to ważne, ponieważ pokazuje, że jesteś prawdziwą osobą.

Posiadanie drugiego związku nie będzie działać, jeśli jest niezdrowe. Powinieneś zawsze traktować swoją nową dziewczynę z szacunkiem, życzliwością i stabilnością. Powinieneś także unikać wiązania się z kompulsywnymi oszustami. Jeśli jesteś w związku, który obejmuje oszukiwanie, ważne jest, aby wyjaśnić swojemu ex, czego się nauczyłeś z tego. Jeśli to zrobisz, będziesz w stanie uniknąć kolejnego rozpadu.

Możesz pomóc swojemu byłemu chłopakowi wyleczyć się z rozstania, dając mu czas na przemyślenie tego, co poszło nie tak. Poświęcenie trochę czasu na przemyślenie waszego związku pomoże ci upewnić się, że nie stawiasz się w pozycji, w której zranisz go lub ją w przyszłości.

Podobne tematy

Udostępnij