Odzyskaj to co potrzebujesz

Blog to przestrzeń, gdzie odzyskasz to co Cię straciłeś, ukoisz nerwy, wzbogacisz i wzmocnisz pewność siebie. Skupimy się na Twoim rozwoju.

Jak odzyskać zdjęcia z pamięci

Jak odzyskać zdjęcia z pamięci

Często zdarza się, że straciliśmy nasze snapy ze wspomnień, ale to nie znaczy, że nie możemy ich odzyskać. Istnieje kilka sposobów na ich odzyskanie i tylko od Ciebie zależy, czy znajdziesz ten właściwy.

Przywracanie usuniętych wspomnień ze Snapchata z ostatniej kopii zapasowej Google

Posiadanie kopii zapasowej zdjęć i filmów jest ważne, aby zaoszczędzić Ci frustracji. Może również pomóc Ci zaoszczędzić czas i wysiłek. Tworzenie kopii zapasowej danych Snapchata to łatwy sposób na zachowanie bezpieczeństwa.

Najlepszym sposobem przechowywania zdjęć i filmów ze Snapchata jest przechowywanie ich w Google Drive. Jeśli masz konto w Google, możesz je łatwo odzyskać. Najlepsze jest to, że ta usługa nie kosztuje Cię ani grosza.

Możesz przeglądać usunięte zdjęcia, przechodząc do aplikacji Dysk Google. Po wybraniu plików, możesz rozpocząć ich przywracanie. Proces jest prosty i można go wykonać na komputerze. Następnie możesz wyświetlić ich podgląd i zapisać je na komputerze. Możesz nawet wyeksportować je, aby wydrukować w celu odniesienia.

Alternatywnie możesz przywrócić swoje Snapchat Memories za pomocą iCloud. Ta opcja może być przydatna, jeśli masz iPhone’a. Będziesz musiał upewnić się, że podłączyłeś telefon do komputera i że włączyłeś tryb debugowania USB. Wtedy będziesz mógł sprawdzić, czy pamięć została przywrócona.

Możesz również spróbować odzyskać wspomnienia Snapchata, uzyskując dostęp do systemu plików telefonu. Jeśli masz urządzenie z systemem Android, możesz wybrać swoje Snapchat Memories z folderu Device Cache. Ta metoda jest najłatwiejszym i najszybszym sposobem na przywrócenie swoich snapów.

Jeśli masz urządzenie z systemem iOS, możesz użyć iTunes, aby odzyskać swoje Snap Memories. Będziesz musiał pobrać moduł Recover from Phone za darmo. Następnie możesz odzyskać pliki z wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej. Jeśli masz kartę SD, możesz również odzyskać historię czatu.

Istnieje wiele innych metod, których możesz spróbować, aby przywrócić usunięte Snapchat Memories. Jednak najłatwiejszym sposobem jest użycie kopii zapasowej Google. Możesz utworzyć kopię zapasową swoich danych, synchronizując swój telefon z Google. Po uzyskaniu danych, możesz je następnie pobrać. Następnie możesz przeglądać i edytować swoje Wspomnienia później.

Odzyskiwanie usuniętych filmów Snapchat

Na szczęście istnieje sposób na odzyskanie usuniętych filmów Snapchat ze wspomnień. Najprostszym sposobem jest stworzenie kopii zapasowej plików multimedialnych. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i wysiłek. Możesz także użyć narzędzia innej firmy, aby przywrócić utracone zdjęcia.

Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że Twoje wspomnienia pozostają bezpieczne, jest utworzenie ich kopii zapasowej w bezpiecznej lokalizacji. Zapewni to, że będziesz mógł je łatwo odzyskać, jeśli pojawi się taka potrzeba. Możesz użyć darmowego oprogramowania do zarządzania danymi Android, aby utworzyć kopię zapasową plików multimedialnych.

Aplikacja Zdjęcia Google to kolejna świetna opcja do przywrócenia usuniętych zdjęć. Możesz przeglądać swoje brakujące obrazy za pośrednictwem tej aplikacji i wybrać ich pobranie. Alternatywnie możesz wykonać kopię zapasową swoich zdjęć w Dropbox lub Google Drive.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na odzyskanie usuniętych filmów Snapchat jest użycie narzędzia do odzyskiwania danych. Programy te są dostępne zarówno dla użytkowników systemu iOS, jak i Android. Narzędzia te mogą przeskanować dane telefonu i zwrócić wszystkie pliki, które zostały usunięte. Są one zaprojektowane do pracy ze wszystkimi głównymi producentami i modelami.

Jeśli nie masz narzędzia do odzyskiwania danych w telefonie, możesz użyć eksploratora plików, aby znaleźć swoje pliki. Aby przeprowadzić dokładniejsze wyszukiwanie, możesz podłączyć urządzenie do komputera z systemem Windows. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Istnieje wiele różnych rodzajów narzędzi do odzyskiwania danych, dlatego należy zachować ostrożność przy ich wyborze. Za pomocą tych najlepszych można szybko i łatwo odzyskać wszystkie zdjęcia, wiadomości i filmy. Powinieneś być szczególnie ostrożny podczas odzyskiwania usuniętych zdjęć. Nie chcesz tracić czasu na naprawianie lub ponowne importowanie zdjęć.

Najlepsze narzędzia do odzyskiwania danych pozwalają również na podgląd odzyskanych plików multimedialnych. Następnie możesz zdecydować się na zapisanie ich na komputerze lub w pamięci masowej w chmurze. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepszy obraz tego, co udało się odzyskać, możesz spróbować użyć aplikacji Snapshot Recovery. Ta aplikacja wykona głębokie skanowanie plików telefonu i dostarczy podgląd wyników.

Odzyskiwanie usuniętych zdjęć Snapchat

Usunięte zdjęcia Snapchat są przechowywane w specjalnym folderze na urządzeniu z systemem Android. Folder ten zawiera kilka podfolderów. Możesz odzyskać zdjęcia, używając odpowiednich narzędzi.

Najlepszym sposobem na odzyskanie zdjęć jest wykonanie kopii zapasowej. Może to zaoszczędzić kłopotów związanych z koniecznością ponownego przywracania wszystkich nośników. Najprostszym sposobem na to jest utworzenie kopii zapasowej na dysku Google. Alternatywnie można użyć aplikacji takiej jak Snapshot Recovery.

Interfejs użytkownika aplikacji zawiera serię przycisków, które pozwalają na wyszukiwanie usuniętych mediów, podgląd odzyskanych mediów i zapisanie odzyskanych mediów w bezpiecznej lokalizacji. Możesz również użyć narzędzia do wyeksportowania utraconych danych na komputer w celu ich wydrukowania.

Zespół wsparcia aplikacji Snapchat jest zwykle dość czuły, ale może nie mieć dostępu do informacji, których potrzebujesz. W takim przypadku być może będziesz musiał zwrócić się do narzędzia innej firmy, aby odzyskać zdjęcia.

Na rynku istnieje kilka narzędzi do odzyskiwania danych, które mogą odzyskać usunięte zdjęcia z telefonu. Powinieneś wybrać narzędzie, które może obsługiwać wszystkie wiodące formaty. Należy również spróbować wykonać kopię zapasową zdjęć i filmów na komputerze, aby uniknąć konieczności ponownego ich przywracania.

Możesz również rozważyć skontaktowanie się z zespołem wsparcia Snapchata, który może być w stanie pomóc w odzyskaniu zdjęć. Proces może trwać do 24 godzin, ale powinieneś spodziewać się odpowiedzi w ciągu tygodnia.

Powinieneś również rozważyć użycie profesjonalnego programu do odzyskiwania danych, aby odzyskać utracone pliki. Pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo czasu, a także upewnić się, że wybrane oprogramowanie jest kompatybilne z Twoim konkretnym telefonem. Niektóre z wymienionych tutaj programów są również darmowe.

Wspomniana wcześniej aplikacja iStaunch to fantastyczne narzędzie do odzyskiwania usuniętych zdjęć ze Snapchata i innych plików. Dodatkowo jest to najprostsza z technik odzyskiwania danych.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania podczas próby przywrócenia usuniętych zdjęć Snapchat jest upewnienie się, że używasz narzędzia do odzyskiwania danych, które jest specjalnie zaprojektowane dla twojego modelu.

Odzyskiwanie usuniętych wspomnień Snapchat jak ekspert

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym użytkownikiem Snapchata, czy dopiero dołączyłeś do społeczności, ważne jest, aby wiedzieć, jak odzyskać usunięte wspomnienia Snapchat. W rzeczywistości istnieje kilka różnych metod, których możesz użyć, aby odzyskać utracone zdjęcia i filmy. Oto kilka z nich:

Aby odzyskać wspomnienia Snapchat, musisz najpierw znaleźć kopię zapasową swoich zdjęć i filmów. Możesz użyć swojego komputera lub magazynu w chmurze, aby utworzyć kopię zapasową. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i wysiłek związany z samodzielnym przywracaniem zdjęć i filmów.

Korzystanie z programu iStaunch to kolejny świetny sposób na odzyskanie utraconych zdjęć i filmów. Pozwala przywrócić usunięte zdjęcie lub wideo w zaledwie kilku prostych krokach. Będziesz musiał wprowadzić swoje nazwisko i nazwę użytkownika do aplikacji, a następnie wybrać typ pliku multimedialnego, który próbujesz przywrócić. Po zakończeniu skanowania, będziesz mógł zobaczyć odzyskane pliki multimedialne w interfejsie iStaunch.

Możesz również spróbować użyć iToolab RecoverGo (Android), narzędzia innej firmy zaprojektowanego specjalnie do odzyskiwania utraconych plików. Może odzyskać wiele różnych typów plików, w tym zdjęcia, filmy i kontakty.

Pierwszym krokiem jest włączenie trybu debugowania USB na komputerze. Gdy to zrobisz, będziesz mógł podłączyć swoje urządzenie do komputera. Będziesz chciał upewnić się, że masz dobrą kopię zapasową swoich snapów na koncie w chmurze, takim jak Google Drive.

Jeśli używasz telefonu z systemem Android, najprostszym sposobem na odzyskanie usuniętych zdjęć jest dostęp do pamięci podręcznej. Można go znaleźć wchodząc w menu danych Androida i wybierając com. I, dla użytkowników iOS, trzeba będzie uzyskać dostęp do aplikacji “Zdjęcia”. Następnie, będziesz w stanie zlokalizować folder “Recently Deleted”, który przechowuje usunięte media przez okres do 30 dni.

Możesz również spróbować przywrócić swoje Snapy za pomocą aplikacji Snapshot Recovery. Jest ona darmowa do pobrania i ma wysokie wskaźniki odzyskiwania danych. Aplikacja obsługuje wszystkich głównych producentów, a będziesz mógł wyświetlić podgląd odzyskanych filmów i zdjęć. Będziesz mógł również wybrać typy plików do skanowania.

Podobne tematy

Udostępnij