Odzyskaj to co potrzebujesz

Blog to przestrzeń, gdzie odzyskasz to co Cię straciłeś, ukoisz nerwy, wzbogacisz i wzmocnisz pewność siebie. Skupimy się na Twoim rozwoju.

Jak odzyskać zdjęcia z telefonu, który się nie włącza

Jak odzyskać zdjęcia z telefonu, który się nie włącza

Odzyskiwanie danych

Czy przypadkowo usunąłeś zdjęcia z urządzenia z systemem Android lub telefon po prostu nie był włączony, możesz je łatwo odzyskać. Korzystając z oprogramowania do odzyskiwania danych, możesz znaleźć i przywrócić usunięte pliki w telefonie. Istnieje wiele aplikacji, których możesz użyć do odzyskania utraconych zdjęć, filmów, muzyki i dokumentów z telefonu z systemem Android. Podczas gdy większość programów do odzyskiwania danych wymaga ich zakupu, dostępne są niektóre darmowe wersje.

Pierwszym krokiem do odzyskania danych z martwego lub uszkodzonego smartfona jest podłączenie telefonu do komputera. Jeśli telefon jest podłączony do komputera, możesz przeskanować wewnętrzną przestrzeń pamięci telefonu. Może to być najlepszy sposób, aby odkryć, czy na urządzeniu są przechowywane jakiekolwiek informacje. Jeśli urządzenie posiada kartę SD, można również użyć tej karty do odzyskania pewnych typów danych.

Jeśli telefon nie jest podłączony do komputera, można spróbować przywrócić pliki w telefonie, wyjmując kartę SD z telefonu i podłączając ją do komputera. Czytnik kart USB może pomóc w podłączeniu karty SD do komputera. Następnie będziesz musiał wykonać kilka kroków, aby odzyskać dane z karty SD.

Następnym krokiem jest wybranie plików, które chcesz odzyskać. Możesz wybrać zdjęcia, wiadomości tekstowe, kontakty i filmy. Następnie będziesz miał możliwość podglądu odzyskanych elementów przed ich przywróceniem. Możesz zapisać dane do określonego folderu na komputerze. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, będziesz musiał kliknąć “Dalej”, aby kontynuować.

Jeśli telefon nie jest podłączony do komputera, możesz użyć usługi kopii zapasowej online, takiej jak Google Drive, aby przywrócić dane z pamięci wewnętrznej martwego lub uszkodzonego telefonu. Możesz także spróbować aplikacji do odzyskiwania danych iOS innej firmy, aby odzyskać dane z iPhone’a lub iPada. Należy jednak pamiętać, że większość usług odzyskiwania danych pobiera opłatę, zanim nawet zacznie analizować wewnętrzną przestrzeń dyskową telefonu. Powinieneś także wykonać kopię zapasową urządzenia iOS w iTunes lub iCloud, aby zapobiec utracie danych.

Możesz również odzyskać zdjęcia z karty SD, jeśli masz czytnik kart SD. Aby to zrobić, musisz włożyć kartę do czytnika, a następnie podłączyć czytnik do komputera. Po włożeniu karty SD można zeskanować karty. Po zeskanowaniu karty zobaczysz listę znalezionych plików. Następnie można przeglądać listę i wybrać żądane pliki do przywrócenia.

Następnie możesz zalogować się na swoje konto Google i postępować zgodnie z instrukcjami, aby pobrać i przywrócić utracone zdjęcia. Gdy już będziesz mieć wszystkie potrzebne zdjęcia, będziesz musiał ponownie zalogować się do Google Drive, aby uzyskać dostęp do zapisanych kopii zapasowych.

Możesz również spróbować odzyskać dane z karty SD, pozwalając oprogramowaniu na skanowanie karty. Po zakończeniu skanowania karty, można wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Następnie można wybrać, aby odzyskać pliki i przenieść je do nowego urządzenia mobilnego.

Podobne tematy

Udostępnij