Odzyskaj to co potrzebujesz

Blog to przestrzeń, gdzie odzyskasz to co Cię straciłeś, ukoisz nerwy, wzbogacisz i wzmocnisz pewność siebie. Skupimy się na Twoim rozwoju.

Porady jak odzyskać mężczyznę

Porady jak odzyskać mężczyznę

Odzyskanie mężczyzny nie zawsze jest łatwe, ale jest możliwe, aby proces ten działał, jeśli wiesz, co robić. Oto kilka wskazówek, które mogą ci pomóc.

Wysyłaj wiadomości tekstowe, gdy jesteś w dobrym nastroju

Próba wysyłania wiadomości tekstowych, gdy jesteś w dobrym nastroju, aby odzyskać mężczyznę, może być wyzwaniem, ale istnieją sposoby, aby pozostać w jego umyśle. Jeśli wiesz, co robić, możesz zachować jego zainteresowanie i podekscytowanie tobą.

Kiedy wysyłasz tekst do faceta, upewnij się, że pozostaniesz w jego umyśle przez cały dzień. Jeśli nie jesteś dostępny, może czuć się niepewnie i pracować ciężej, aby uzyskać twoją uwagę. Nie pisz też SMS-ów podczas rozmów. To może natknąć się na pasywną agresję.

Kiedy piszesz tekst do faceta, nie próbuj prosić o randkę zbyt szybko. To może wydawać się prawie jak błaganie go o randkę z tobą. To zmniejszy twoje szanse na uzyskanie go, aby zgodził się na randkę.

Możesz spróbować odebrać rozmowę przez telefon. To sprawi, że temat będzie płynął i uniemożliwi mu martwienie się o to, kto powinien wysłać SMS-a jako pierwszy.

Mężczyźni często robią plany w ostatniej chwili. Możesz zwiększyć swoje szanse na skłonienie go do pójścia na randkę, prosząc o randkę w środę. Podobnie, możesz zwiększyć swoje szanse na skłonienie go do spędzenia czasu z Tobą, spędzając więcej czasu ze swoimi przyjaciółmi.

Innym sposobem na pozostanie w jego umyśle jest rozpoczęcie robienia rzeczy, które kochasz. To da ci więcej niezależności i pomoże ci rozwinąć pewność siebie. Możesz również utrzymać jego zainteresowanie, wysyłając SMS-y ze zdjęciem lub pozytywnym nastawieniem.

Jeśli jesteś na wakacjach, powinnaś zamieszczać zdjęcia swoich znajomych i pokazać, że jesteś aktywna społecznie. To sprawi, że twój mężczyzna będzie zazdrosny. Alternatywnie, możesz wysłać SMS-a z wiadomością na dzień dobry, która może rozpocząć jego dzień dobrze.

Wykonywanie obowiązków domowych to także świetny sposób na utrzymanie jego zainteresowania. On może być niepewny co do twojej zdolności do dbania o dom.

Nie pozwól, by cię wykorzystali

Bycie wykorzystanym to ostatnia rzecz, jakiej chcesz doświadczyć. Na szczęście istnieją kroki, które możesz podjąć, aby temu zapobiec. Pierwszym krokiem jest ustalenie, dlaczego jesteś wykorzystywany w pierwszej kolejności. Po ustaleniu, dlaczego jesteś wykorzystywany, możesz zacząć ustalać swoje granice. Drugim krokiem jest odzyskanie swojej godności. Kiedy twój partner wie, że jesteś odpowiedzialny, jesteś mniej prawdopodobny, aby być traktowany jak dingbat.

Najlepszym sposobem na to, by przestać być wykorzystywanym jest nie pozwolić, by ludzie chodzili wokół ciebie. Zachowaj spokój i utrzymuj swój własny zestaw zasad. Tylko w ten sposób dostaniesz to, na co zasługujesz.

Poświęcenie czasu na zapoznanie się z najważniejszymi składnikami współczesnego związku jest również dobrym pomysłem. Musisz wiedzieć, w co się pakujesz, zanim zobowiążesz się do związku, który skończy się tylko złamaniem serca. Najlepszym czasem, aby to zrobić, jest wczesny etap związku. Niezależnie od tego, czy jesteś zaręczony, w poważnym związku, czy po prostu randki, musisz wiedzieć, w co się pakujesz, aby podjąć najlepsze decyzje.

W końcu jesteś jedyną osobą, która zna swój własny umysł. Kiedy masz wątpliwości, poproś o drugą opinię. To nie tylko da ci szansę na samodzielne podjęcie decyzji, czego naprawdę potrzebujesz od związku, ale pozwoli ci cieszyć się własnym towarzystwem. Najlepszą częścią tej taktyki jest to, że dowiesz się więcej o swoim partnerze, co doprowadzi do bardziej satysfakcjonującego związku.

Najlepszą częścią jest to, że będziesz w stanie dokonać lepszych i mądrzejszych wyborów.

Bądź zajęty rzeczami, które kochasz

Posiadanie związku może pochłaniać dużo czasu. Możesz nie być w stanie spędzać z nim tyle czasu, ile byś chciała. To może być frustrujące, aby czuć się jak nie jesteś pod opieką. Nie możesz po prostu siedzieć tam i nic nie robić, musisz podjąć wysiłki. Możesz to zrobić poprzez zajęcie się rzeczami, które kochasz, aby uzyskać mężczyznę z powrotem.

Powinieneś zrobić wszystko, aby pozostać pozytywnym i nie rozwodzić się nad przeszłymi argumentami. Jeśli to zrobisz, staniesz się mniej zestresowany, a także będziesz bardziej skupiony na sobie. Jest to dobry sposób, aby pokazać swojemu ex, że nie jesteś tą samą osobą, co wcześniej. Pomoże ci to również poczuć się bardziej pewny siebie o sobie, a to doprowadzi do tego, że będzie chciał cię bardziej.

Inną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to być miłym dla przyjaciół swojego ex. To sprawi, że będzie cię bardziej szanował. Możesz to zrobić, będąc uprzejmym i nie próbując zwrócić jego uwagę. Możesz także pokazać mu, że masz niezależne życie, aktualizując swoją historię na Instagramie. To pokazuje mu, że masz zajęte życie.

Wreszcie, powinieneś spróbować znaleźć inne zajęcia, które możesz zrobić. Możesz to zrobić, rozpoczynając nowe hobby lub podejmując medytację. Wykonywanie tych czynności sprawi, że będziesz zajęty i dowiesz się więcej o sobie i będziesz miał więcej zabawy. To również pokaże twojemu byłemu facetowi, że jesteś aktywną, inteligentną kobietą. To sprawi, że on będzie chciał cię bardziej.

Mam nadzieję, że znalazłaś najlepsze sposoby na odzyskanie mężczyzny. Bądź sobą, a będziesz miała największe szanse na ponowne znalezienie się w zdrowym, szczęśliwym związku.

Podobne tematy

Udostępnij